Podatek z zagranicy – jak go rozliczyć?

Jeśli jesteś osobą zatrudnioną poza granicami Polski, tak samo jak w przypadku pracy w kraju przysługuje Ci zwrot podatku. Wystarczy dopełnienie formalności – zebranie odpowiednich dokumentów, wymaganych w danym państwie, oraz dopełnienie terminów. Przygotowanie i złożenie zeznania podatkowego w odpowiednim urzędzie w kraju, w którym uzyskałeś/uzyskałaś przychody za swoją pracę leży po stronie biura podatkowego.

Rozliczenie podatku z zagranicy bywa dla wielu osób trudne nie tylko ze względu na samą barierę językową, ale także na wymogi formalne i konieczność posiadania przynajmniej podstawowej wiedzy na temat systemu podatkowego danego kraju. Dlatego

Pomagamy swoim klientom w odzyskaniu podatku z zagranicy.

Jak uzyskać zwrot podatku z zagranicy?

Pomaga w rozliczeniu podatku z zagranicy z następujących krajów: Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Belgia i Austria. Pomagamy naszym klientom uzyskać także przysługujące im zasiłki i dodatki, związane z utrzymaniem rodziny i wychowywaniem dzieci w kraju pracy lub w Polsce.

Możliwe jest odzyskanie podatku za pracę za granicą także za kilka lat wstecz, zależnie od kraju – nawet do pięciu lat. Na naszej stronie można skorzystać z kalkulatora, który pozwoli obliczyć wysokość należnego zwrotu podatku. Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Czy pracujemy tylko z osobami zarabiającymi za granicą? Nie – nasza działalność obejmuje także rozliczenie PIT37 oraz PIT36/ZG, czyli w rozliczeniu dochodów uzyskanych za granicą przed polskim Urzędem Skarbowym. Pomagamy naszym klientom zrealizować czeki z Wielkiej Brytanii.

Procedury są maksymalnie uproszczone. Przygotowaliśmy ponadto unikalny Panel Klienta, w którym każdy może online sprawdzić postępy swojej sprawy.

Skontaktuj się znami lub lub Sporządź zeznanie podatkowe online i zaoszczędź na podatkach