Portal internetowy Polacy w Hanowerze jest serwisem skierowanym do użytkowników mieszkających i pracujących w regionie Hannover w Republice Federalnej Niemiec.

Serwis oferuje dostęp do informacji, a także wyrażanie swoich opinii oraz promocję własnych usług, w tym poprzez publikację materiałów reklamowych, publikację ogłoszeń drobnych oraz pozostałych treści o charakterze informacyjnym lub reklamowym.

Regulamin określa warunki korzystania z Portalu internetowego, w szczególności uprawnienia i obowiązki Użytkowników, uwzględniając rozporządzenie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Nadzór nad poszczególnymi działami serwisu prowadzi właściciel.

Serwis Polacy w Hanowerze dopuszcza do swoich zasobów każdego użytkownika, który zapozna się i zaakceptuje niniejszy Regulamin. Każdy wpis opublikowany przez użytkownika staje się częścią zasobów serwisu i nie będzie usuwany ani na prośbę użytkownika ani po usunięciu jego konta, a jedynie wówczas, gdy narusza niniejszy regulamin. Rejestracja jest dowodem zapoznania się z treścią Regulminu.

Rejestrując się w  "Polacy w Hanowerze" zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że serwis ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale serwis nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Zgadzasz się nie korzystać z avatara stojącego w sprzeczności z niemieckim prawem lub naruszającym netykietę oraz Regulamin Serwisu.

Wszelkie zmiany w treści niniejszego regulaminu będą ogłaszane w internecie pod adresem www.polacywhanowerze.info/regulamin.

Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie, uwagi i pytania dotyczące zachowania poufności informacji i działania serwisu. Prosimy o ich kierowanie poprzez formularz kontaktowy. 

Administracja nie ma obowiązku odpowiadania na wysłaną do niej korespondencję oraz nie ciąży na niej obowiązek poinformowania użytkownika o swoich działaniach w jego sprawie.

Cały portal ma charakter informacyjny, żadna jego część nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 k.c. oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Niniejszy Regulamin może ulegać zmianom w trakcie działania serwisu. Nie zwalnia to użytkownika od jego przestrzegania.

Opinie wyrażane przez użytkowników w komentarzach są ich prywatnymi i w żaden sposób nie reprezentują stanowiska Redakcji.

Zastrzegamy sobie prawo do skracania i przredagowańia materiałów do nas nadesłanych.

Użytkownicy nie stosujący się do zasad prawa, notorycznie lub incydentalnie naruszający Regulamin będą trwale usuwani z listy użytkowników.

Rejestracja konta jest dowodem na zaakceptowanie w/w zasad.

Uwaga: Zebraliśmy oficjalne dane kontaktowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i przekonaniem i zawsze staramy się je aktualizować. Nie możemy jednak zagwarantować, że dane są aktualne. Jeżeli informacje są nieaktualne i powoduje to dla Państwa niedogodności, przepraszamy. W takim przypadku będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o brakujących lub błędnych danych. Skorzystaj z formularza błędu znajdującego się na dole strony.